NÁŠ TÝM

Domča Burgetová

Jmenuji se Domča a jsem milovnicí pohybu 🤸🏼‍♀️ přírody 🏔 kávy ☕️ a dobrého jidla 🥗. 

Jsem vášnivým sportovcem už od malička. Působím v oblasti fyziofitness a funkčního tréninku.

Zajímám se o zdraví člověka z holistického (komplexního) pohledu a snažím se vést jedince ke správnému a pravidelnému pohybu. Každý by měl své zdraví převzít do vlastních rukou a dbát na primární prevenci.  Začít se o sebe starat dřív, než když už je nějaký zdravotní problém.

Jumpingu se věnuji již od svých 14 let a neustále se v něm vyvíjím. Dříve to pro mě byla především kondiční hodina v rámci vybití energie. Čím jsem starší, tím více si užívám tu skvělou rodinou atmosféru, hlasitou "ducavou" hudbu, taneční kroky a nechávám se hodinou unést v přívalu pozitivní energie. A tuto energii se snažím na lekcích všem předat 😊

Na mých hodinách se více zaměříme na koordinační složku pohybu, která je často opomíjená(zato velmi důležitá) a já ji velmi ráda zapojuji, mnozí si již všimli 😊

Pokud byste chtěli s čímkoliv poradit, jsem Vám k dispozici 😊

Moc se těším ! 

Domča 

Evča Mouricová

Kamča Koudelková

Pepča Saňáková

Ahooj,

jsem Pepča Gabča. Od malička jsem střídala různé sporty a zamilovala se do pohybu, sportu, tance. Velký přelom přišel v roce 2013, kdy jsem navštívila svoji první hodinu jumpingu. Hned od první hodiny jsem byla nadšená a po 2 letech jsem si splnila přání a stala se instruktorkou jumpingu.
Na lekcích jumpingu jsem ve svém živlu. Užívám si ten specifický pohyb, hudbu, týmovost a sounáležitost všech jumperů a jumpistek na hodině, pot, srandu, radost, různorodost, ... To prostě nejde popsat, to musíš zažít!
Mám radost ze skvěle odvedené lekce, úsměvů jumperů/jumpistek a z vyčištěné hlavy na konci lekce.
Těším se na vás!
Pepi Gábi 

Verča Paličková

Ahoooj jumpisti 🗣 jsem Verča a možná bych Vám o sobě řekla pár slov.
Jumpingu se věnuji přes 10 let a je to láska už navždy 💗.

Prvotní roky jsem vnímala především jako super kardio cvičení, co nejrychlejší tempo a moc nehleděla na kvalitu provedení u mých klientů 🤭. Nicméně člověk se neustále vyvíjí a i já to na sobě a svých lekcích pociťuji 🤗🥳.

Momentálně mám nejraději úsměvy na tvářích jumpistů a zároveň dobrý pocit z dobře odvedené hodiny 🍀🍾, kdy někteří odchází téměř po čtyřech a ještě mi děkují 😂🤭.

Jumping je pro mě relaxem, uvolněním, vybitím veškeré přebytečné (i negativní) energie a hlasivek 🤣🗣 - prý je mě slyšet až venku 🤫🧐.
S radostí vždy pouštím i nějaké ty starší, jak říkáme na lekcích - retro písničky, ale tuc tuc hudba přijde vždy vhod 🥳.
 
Jsem strašně vděčná za naši jumping rodinu a těším se na další členy 🤗.

Kromě jumpingu miluji kvalitní kávu ☕️, dobré jídlo 🥗 (hlavně indickou kuchyni) a svého manžela 🥰, který je mi oporou.

Dále jsem vyzkoušela běh, crossfit ale nakonec podlehla cvičení s vlastní vahou ✅ vykompenzované právě jumpingem 🍀.

Budu se na Vás těšit 🤗

Verča

JUMPING-PARDUBICE
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!