NÁŠ TÝM

Verča Paličková

Ahoooj jumpisti 🗣 jsem Verča a možná bych Vám o sobě řekla pár slov.
Jumpingu se věnuji přes 10 let a je to láska už navždy 💗.

Prvotní roky jsem vnímala především jako super kardio cvičení, co nejrychlejší tempo a moc nehleděla na kvalitu provedení u mých klientů 🤭. Nicméně člověk se neustále vyvíjí a i já to na sobě a svých lekcích pociťuji 🤗🥳.

Momentálně mám nejraději úsměvy na tvářích jumpistů a zároveň dobrý pocit z dobře odvedené hodiny 🍀🍾, kdy někteří odchází téměř po čtyřech a ještě mi děkují 😂🤭.

Jumping je pro mě relaxem, uvolněním, vybitím veškeré přebytečné (i negativní) energie a hlasivek 🤣🗣 - prý je mě slyšet až venku 🤫🧐.
S radostí vždy pouštím i nějaké ty starší, jak říkáme na lekcích - retro písničky, ale tuc tuc hudba přijde vždy vhod 🥳.
 
Jsem strašně vděčná za naši Jumping rodinu a těším se na další členy 🤗.

Kromě Jumpingu miluji kvalitní kávu ☕️, dobré jídlo 🥗 (hlavně indickou kuchyni) a svého manžela 🥰, který je mi oporou.

Dále jsem vyzkoušela běh, crossfit ale nakonec podlehla cvičení s vlastní vahou ✅ vykompenzované právě Jumpingem 🍀.

Budu se na Vás těšit 🤗

Verča

Terka Sodomková

Ahoooj! 

Jmenuji se Terka a ráda bych se Vám představila. 👋🏻

Od mala mě provází hudba a tanec. Aerobic, streetdance, zumba. To je důvod, proč moje hodiny jsou provázané trochou tance. 💃🏼


Jumping jsem poprvé vyzkoušela na střední. Přišla jsem k tomu tak nějak náhodou. Přišla za mnou kámoška, že by to chtěla vyzkoušet. Mně se do toho vůbec nechtělo. Z videa jsem usoudila, že to je fakt šílený sport. Šla jsem jednou, dvakrát, třikrát,... Kámoška už dávno nechodila a mě to pohltilo. Pak jsem se od Jumpingu ale vzdálila a šla cestou zumby. Jenže cesty osudu jsou nevyzpytatelné. Kvůli úrazu jsem tanec pověsila na hřebíček. Hledala jsem sport, kde se nebudu muset omezovat. Opět jsem se dostala k Jumpingu, opět "náhodou". To mi tak kolegyně v práci jednou vyprávěla jak chodí na Jumping a že tam je skvělá parta lidí. Neodolala jsem, zkusila jsem, zamilovala jsem se. ❤️


Miluju být součástí téhle bandy! Ten pocit, když se rozhlédnu po sále, vidím jak každý maká, endorfiny létají vzduchem a do toho hraje nadupaná hudba. Tohle je prostě Jumping! To se nedá popsat, to musíš zažít.

Těším se, až si máknem spolu! 

Terka 😊

Kamča Koudelková

Čauky! 👋🏻


Jmenuju se Kamča a nejsem o moc jinačí než ty, takže se mě nemusíš bát, i když se někdy tvářím tak, jak se tvářim😂😅.

Nikdy jsem nebyla zrovna sportovně založená, během základky jsem zkusila aerobic a street dance, na střední jsem čas od času pinkla do míče při volejbale, ale to bylo všechno. Zlom nastal ve čtvrťáku na střední, kdy mi byl představen právě JUMPING - no a to najednou bylo lásky k pohybu😍.

Jumpu se téměř nepřetržitě věnuji od roku 2017 a když jsem dostala možnost se stát instruktorem, neváhala jsem. Takže jsem živoucím důkazem, že láska k pohybu se dá najít i v dospělosti. 🤣Na mých hodinách se můžete těšit na energii, hlasitou hudbu a samozřejmě trošku toho posilování 😈, protože mimo Jumping sál mě můžete najít taky právě ve fitku s nějakou tou činkou nebo osou 💪🏼.

Čím zpocenější a vyřízenější moji jumpisti jsou, tím mám větší radost! Zastávám názor, že pohyb je skvělý způsob terapie a když tě něco štve ... tak si prostě pořádně dupni! 🦘

Budu se na tebe, tebe i tebe těšit na některé ze svých lekcí!

🤩Kamča

JUMPING - PARDUBICE
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!