Efektivní způsob jak zamakat na své kondici, užít si přátelskou atmosféru, pořádně se zapotit a odcházet s čistou hlavou, s úsměvem od ucha k uchu!

Přijďte si jumping vyzkoušet na vlastní kůži! Skáčeme dle rozvrhu, který najdete níže, a to v prostorách FIT-SPORT Hájek v Polabinách (Odborářů 346).

A pánové, nemylte se, cvičení není jen pro dámy!!

O JUMPINGU

Jumping je pro každého! Nezáleží na věku, hmotnosti ani fyzické zdatnosti! 

Instruktor udává tempo, mění choreografii a kombinuje cviky tak, aby se procvičilo celé tělo, a upozorňuje na správné držení těla. Někdy je hodina zaměřena více silově, jindy zase více tanečně. Ale nebojte, všechno to zvládnete :) Cílem našeho jumpingu je si lekci maximálně užít a pokud máte dostatek energie, tak ji i pořádně zužitkovat :) 

První lekce jumpingu

  • Chystáte-li se na lekci jumpingu poprvé, připravte si pohodlné sportovní oblečení, nejlépe ze savého materiálu a sportovní čistou obuv (fitness). Nezapomeňte na ručník a dostatek tekutin (možnost zakoupení na recepci).
  • Na lekci se instruktorovi přihlaste, že jste poprvé. Vysvětlí Vám základy cvičení, správné držení těla a zkontroluje nastavení výšky řídítek.
  • Nechte se motivovat instruktorem, ale cvičte podle svých možností, nepřetěžujte se.
  • Dodržujte pitný režim a nezapomínejte na závěrečný strečink.
  • Doporučujeme nekonzumovat těžká jídla minimálně 2 hodiny před lekcí ;)


Není pro nás problém uspořádat i SOUKROMÉ LEKCE pro firmy, sportovní oddíly, školy, či mateřské školky.

Dejte nám vědět

JUMPING - PARDUBICE
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!